تاج:

قهرمان شویم، شانس کی‌روش برای ماندن بیشتر می‌شود

در صورت کسب عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا، کی‌روش صاحب بهترین شانس برای ماندن است.

مهدی تاج که دیداری با وزیر ورزش وجوانان داشته از نتایج تیم ملی درجام ملت های آسیا ابرازخرسندی کرده است:«خوشبختانه نتایج بازی‌های مقدماتی و نتایج دو بازی حذفی در جام ملت‌های آسیا بسیار راضی کننده بود. تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارد و همانطور که مشاهده کردید، تیم در 30 دقیقه نخست همه بازی‌ها نتایج خوبی را رقم زده است و بچه‌ها با اقتدار مسابقات را پیگیری کردند.»

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به آمادگی تیم ژاپن، از فوتبال این کشور به عنوان استاندار فوتبال آسیا نام برد و گفت:« واقعیت این است که ژاپن همیشه ژاپن بوده و تیم بسیار آماده‌ای دارد. به هرجهت ما هم ایران هستیم و هشت سال عنوان بهترین تیم آسیا را یدک می‌کشیم. بی‌تردید تیم ملی فوتبال تمام تلاش خود را خواهد کرد که این بازی را پشت سر بگذارد و به فینال راه پیدا کند تا بعد از چندین سال قهرمانی جام ملت‌های آسیا را جشن بگیریم.»

تاج درباره پاداش تیم ملی نیز توضیحاتی ارائه کرد:« تا پیش از بازی عمان جوایز بچه‌ها پرداخت شد و ان‌شالله به کمک دولت و وزارت ورزش و جو انان در صدد تهیه پولی هستیم که بتوانیم فردا پاداش بازی قبل ژاپن را پرداخت کنیم. ضمن اینکه پاداش برد ژاپن را هم پس از تحقق این مهم در دستور کار داریم. ضمن اینکه حقوق کارلوس کی‌روش را هم پرداخت خواهیم کرد و ان‌شالله به زودی این موضوع هم انجام خواهد شد.»

تاج در مورد آماده‌سازی تیم برای بازی برابر ژاپن نیزتوضیحاتی داد:« خبر دارم کادر فنی ایران تا 4 بامداد امروز تیم ملی حریف را آنالیز کرده‌اند و خوشبختانه با جدیت و بدون خستگی کارهای فنی ادامه دارد.»

تاج درپایان حرف‌هایش مدعی شد اگر کی‌روش با تیم ملی قهرمان شود، می‌ماند:«در صورت کسب عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا، کی‌روش صاحب بهترین شانس برای ماندن است.»

کلید واژه
اخبار مرتبط
نظرات شما