ویزیت رایگان بیماران نیازمند و حاشیه نشین بجنورد

مسئول بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امام علی(ع) بجنورد گفت: تیم‌ تخصصی متشکل از اعضای بسیج جامعه پزشکی این بیمارستان، همزمان با هفته بسیج و با هدف ارائه خدمات جهادی سلامت، در قالب طرح «شهید رهنمون» به مناطق محروم و حاشیه نشین مرکز استان اعزام شد.

محمود قلیزاده اظهار کرد: به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج که با عنوان «۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت» نامگذاری شده است، تیم‌ تخصصی بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امام علی(ع) بجنورد، جهت ویزیت رایگان به محل پایگاه سلامت کوی امام هادی(ع) خانه سلامت باقرخان اعزام شد.

وی افزود: این گروه‌ جهادی پزشکی به همت رییس بیمارستان و مدیر بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و با همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت جوادالائمه(ع)، به ویزیت رایگان بیماران نیازمند حاشیه نشینان کوی امام هادی پرداختند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی بیمارستان با بیان اینکه این طرح شامل تیم تخصصی چشم پزشکی، بینایی سنجی و روانشناسی بالینی بود، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف بسیج، محرومیت‌زدایی و کمک به مناطق محروم است که ویزیت رایگان در درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی- درمانی و اعزام تیم‌های تخصصی در قالب طرح شهید دکتر رهنمون به مناطق محروم روستایی و شهری نیز از برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی است.

اخبار مرتبط
نظرات شما