4300 جراحی رایگان توسط پزشکان داوطلب در مناطق محروم

عضو هیأت مدیره مؤسسه مرهم گفت: پزشکان داوطلب بیش از 22 هزار ویزیت و 4300 جراحی رایگان برای بیماران نیازمند در مناطق محروم انجام دادند.

رحمت‌الله حافظی عضو هیأت مدیره مؤسسه مرهم در نهمین همایش ملی و اولین همایش بین‌المللی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت‌های اجتماعی اظهار داشت: مرهم یعنی محبت بدون توقع و این مؤسسه توانسته خدمات بسیاری را در 26 سفر استانی به مناطق محروم داشته باشد.

وی افزود: بیش از 22 هزار ویزیت رایگان و 4300 جراحی رایگان توسط پزشکان داوطلب مؤسسه مرهم انجام گرفته است و 374 نفر تابستان از مناطق محروم به تهران دعوت شدند تا برای‌شان جراحی انجام شود.

عضو هیأت مدیره مؤسسه مرهم گفت:‌در سه ماهه تابستان 11 هزار و 600 شب اقامت در هتل های تهران بدون پرداخت هزینه‌های برای بیماران نیازمند کمک هزینه شد و مؤسسه ملی مرهم همت راسخی جهت کمک به بیماران محروم دارد.

وی افزود: سه ماه به پایان سال مانده و داوطلبان این مؤسسه تلاش دارند که در یک استان دیگر خدمات را به نیازمندان ارائه دهند

حافظی خاطرنشان کرد: پنج‌شنبه‌های نیکوکاری با همکاری کمیته امداد در آخر هر ماه انجام شده و در مناطق جنوبی تهران برای بیماران نیازمند کمک‌هایی صورت گرفته و پزشکان داوطلب آمادگی دارند که این خدمات را همچنان توسعه دهند.

اخبار مرتبط
نظرات شما