اجرای پویش اهدای خون در البرز

رییس بسیج محلات سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: یکی از طرح ها در راستای طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه، اجرای پویش اهدای خون به مدت یک هفته در کل کشور از جمله البرز است.

حجت الاسلام و المسلمین ناصر مظلوم افزود: این طرح بر اساس ابلاغ رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور از ۱۵ خرداد به مدت یک هفته اجرایی شده است.

وی اظهار داشت: برای اجرای هر چه بهتر این طرح و استفاده از ظرفیت مردمی، تمام مساجد، پایگاه ها، حوزه ها و نواحی بسیج استان پای کار آمده اند. این طرح که در قالب یک پویش مردمی با هماهنگی سازمان انتقال خون کشور و استان برای برطرف کردن نیاز امروز کشور به خون که بسیار جدی است،‌سازماندهی شده است.

مظلوم افزود: برای هرچه بهتر اجرا شدن این پویش از تمام ظرفیت های استان کمال استفاده و بهره برداری می شود به طوریکه با ایستگاه های سیار انتقال خون در استان هماهنگ های لازم شده است.

وی تاکید کرد که امروز از تمام کسانی که توانایی اهدای خون دارند می خواهیم تا به میدان آمده و نیاز امروز کشور به فرآورده های خونی که همان اهدای زندگی است را برطرف کنند.

رییس بسیج محلات سپاه استان البرز یادآور شد که برای هر چه بهتر اجرا شدن این پویش با سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز، بسیج مساجد و محلات و بسیج جامعه زنان هماهنگی شده تا کمک های لازم را داشته باشند.

وی گفت: طرح کمک های مومنانه حسب دستور مقام معظم رهبری که گفتند به دلیل ویروس منحوس کرونا معضلات مختلفی را در کشور شاهد هستیم، اجرا شده است به طوریکه بسیج در عرصه رزمایش مواسات و همدلی در سه مرحله اقدامات خوبی برای اقشار آسیب دیده کرده است.

مظلوم با بیان اینکه امروز یکی از نیازهای کشور بحث اهدای خون است، یادآور شد: بسیج ثابت کرده در هر میدانی وارد شده با موفقیت آن مشکل را برطرف می کند و امیدواریم با اهدای خون که اهدای زندگی است این کمبود را در کشور برطرف کنیم.

اخبار مرتبط
نظرات شما