مسئول جدید بسیج جامعه پزشکی کردستان معرفی شد

محسن رمضان‌زاده به عنوان مسئول جدید بسیج جامعه پزشکی کردستان معرفی شد.

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کردستان با حضور دکتر فرزین رضاعی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مسئول ستاد تخصصی بسیج، مسئول واحد بازرسی سپاه و دیگر اعضا در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این مراسم به نقش بسیج جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی اشاره کرد و اظهار داشت: بدون شک بسیج جامعه پزشکی از جمله نهاد‌های فعال در عرصه سلامت محسوب می‌شود چرا که فعالیت این نهاد در همه عرصه‌ها در مقابله با شیوع بسیاری از بیماری‌های واگیر، کارنامه درخشانی دارد.

رضاعی ضمن اشاره به صبرو شکیبایی بسیج جامعه پزشکی و قدردانی از آن‌ها که همواره یاور دانشگاه، کادر بهداشت و درمان هستند، افزود: این قشر با همت جهادی و خدمت رسانی بی بدیل خود در پیشگیری، مبارزه و مقابله با بیماری کرونا تلاش‌های ارزنده‌ای انجام داده‌اند که قابل ستایش است.

در ادامه حجت الاسلام مجید بگی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به جایگاه بسیج جامعه پزشکی در راه تامین سلامت مردم اظهار کرد: بسیج دستاورد انقلاب، خدمتگزاری صادق، پرافتخار و همواره در تقویت پایه‌های انقلاب تاثیر گذار بوده است.

او بر لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم که مهمترین نشانه مبارزه با دشمنان و ناامیدی آنان است، تاکید کرد و گفت: بکوشیم در راه خدا و برای رضایت خلق خدا در این وادی خدمتگذاران لایقی باشیم.

حجت الاسلام مجید بگی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی یکی از بهترین مکان‌ها برای کمک به مردم است چراکه مستقیما با سلامتی شهروندان ارتباط دارد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات مسئول پیشین دکتر منصور فیضی تقدیر به عمل آمد و دکتر محسن رمضان‌زاده به عنوان مسئول جدید بسیج جامعه پزشکی استان کردستان معرفی شد.

اخبار مرتبط
نظرات شما