تیم درمانی بسیج پزشکی لرستان به مناطق محروم پلدختر اعزام شد

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم بسیج پزشکی لرستان به منطقه محروم «چغامیان دوانشیر» از توابع شهرستان پلدختر اعزام شد.

عبدالوحید ملک‌آرا اظهار داشت: در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری و گسترش روحیه خدمت به مردم به‌ویژه اقشار محروم به همت کانون بسیج جامعه پزشکی و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر تیم پزشکی طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه محروم "چغامیان دوانشیر" ازتوابع شهرستان پلدختر لرستان اعزام شد.

وی افزود: این تیم‌های پزشکی شامل پزشک عمومی، ماما، بهورز، کارشناسان بهداشتی و دارویار همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز به مدت یک‌روز برای ارائه خدمات به مردم این منطقه از شهرستان پلدختر اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان بابیان اینکه در این اعزام در بخش‌های عمومی، مامایی، بهداشتی و خدماتی به مردم ارائه خدمت شد افزود: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت رایگان همراه با دارو، تست فشار خون، قندخون، آموزش بهداشت، مشاوره به‌صورت رایگان به اهالی منطقه بود.

وی با اشاره به دیگر خدمات این اعزام خاطرنشان کرد: توزیع بروشورهای بهداشتی و ارائه آموزش‌های بهداشتی-درمانی از دیگر برنامه‌های انجام شده توسط این گروه بود.

اخبار مرتبط
نظرات شما