اجرای رزمایش کمک مومنانه بسیج جامعه پزشکی دانشکده پزشکی همزمان با محرم

به همت دفتر بسیج جامعه پزشکی دانشکده پزشکی، رزمایش کمک مومنانه در ماه محرم اجرا و چهل بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس با همراهی نماینده دفتر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، با حضور در این برنامه با تقدیر از اقدامات خداپسندانه بسیجیان و اعضای هیات علمی دانشکده پزشکی گفت: تداوم و استمرار این گونه حرکت های جهادی با هدف یاری رسانی عمومی در بحران کووید۱۹، تاثیرات مثبت و قابل توجهی بر روند امدادرسانی عمومی دارد و لازم است این جلوه های ایثار و از خودگذشتگی هرچه بهتر اطلاع رسانی شود.

دکتر «فرخ بهارلویی» افزود: خصوصیت بارز بسیجیان، مردمی بودن و ولایت پذیری آنان است، زیرا بسیجیان همواره در تمامی صحنه های حساس، همدل و همراه نظام بوده اند و ثابت کردند که در قول و عمل پای کار هستند. 

 

«فاطمه رحیمی» مسوول دفتر بسیج جامعه پزشکی دانشکده پزشکی نیز با اشاره به توزیع چهل بسته معیشتی بین نیازمندان سطح شهر، بیان کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری، رزمایش نهضت کمک مومنانه مبنی بر لزوم شناسایی و کمک به افراد و خانواده های نیازمند در ایام بیماری کووید۱۹، با مشارکت مالی جمعی از اعضای بسیج و اعضای هیات علمی دانشکده پزشکی، این بسته های معیشتی به ارزش ۵۰ میلیون ریال شامل برنج، روغن، عدس، سویا، ماکارونی، و رب گوجه فرنگی بین خانواده های نیازمند شیراز توزیع شد

اخبار مرتبط
نظرات شما