توزیع 10 هزار و 500 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان زنجان از توزیع 10 هزار و 500 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در دهه پایانی ماه صفر در این استان خبر داد.

سرهنگ ابوالفضل طهماسبی ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان در کنار سایر نهادهای حمایتی وبا کمک خیرین و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در استان،اقدام به برگزاری مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در سطح استان نموده است.

وی با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در دهه پایانی ماه صفر اجرا می شود، خاطرنشان کرد: 10هزار و 500 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان استان زنجان توزیع می شود.

جانشین فرمانده سپاه استان با اشاره به اینکه بسته‌های کمک مومنانه شامل کمک معیشتی و بسته‌های لوازم التحریر است، تصریح کرد: 10هزار پرس غذای گرم نیز در این بازه زمانی در شهرستان های مختلف پخت ودر بین مردم توزیع می شود.

طهماسبی از افتتاح دو خانه محروم در شهرستان سلطانیه خبر داد و افزود: همچنین در راستای کمک به مدافعان سلامت،بسیج جامعه پزشکی و بسیج دانشجویی اقدام به برگزاری اردوهای جهادی و ویزیت رایگان در روستاهای محروم استان نموده و ارائه خدمات رایگان پزشکی، پرستاری و روانشناسی و توزیع بسته های بهداشتی و ماسک در روستاهای هدف در حال انجام است.

این مسئول ضمن ابراز امیدواری از تداوم رزمایش کمک مومنانه و با دعوت از عموم مردم و مومنین برای مشارکت و همکاری در اجرای گام سوم رزمایش کمک مومنانه، افزود: مردم حسینی و خیر استان از اولین روزهای اجرای رزمایش کمک مومنانه همکاری بسیار خوبی در کمک به نیازمندان داشتند و در گام سوم نیز از تمام خیران، موکب‌ها و هیئت‌های مذهبی انتظار داریم تا از ظرفیت های موکب‌ها در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)استفاده کرده و بر اجرای هرچه بهتر مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه تلاش و همکاری کنند.

اخبار مرتبط
نظرات شما