مشارکت سه هزار بسیجی خوزستانی در طرح سردار شهید سلیمانی

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور خوزستان را از جمله استان‌های پیشتاز در اجرای طرح سردار شهید سلیمانی دانست و بیان کرد: ۳ هزار نفر از بسیجیان در این طرح در استان مشارکت دارند

شاهین محمد صادقی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در گفتگو ویژه خبری شبکه خوزستان اظهار داشت: این طرح در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و با هدف کمک به مدافعان سلامت برای مقابله با بیماری کرونا در حال اجرا است.
 
وی افزود: در اجرای این طرح ۲۵۰ هزار نفر از بسیجیان در کشور، مشارکت دارند و مهمترین هدف آن پیشگیری از بیماری کرونا است.
 
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با اشاره به اینکه طرح سردار شهید سلیمانی یک طرح علمی و منطق با موازین علمی است، گفت: این طرح با همفکری و مشارکت استادان و افرادی که در ریشه کنی بیماری هایی مانند فلج اطفال موثر بودند و در سازمان هایی از جمله بهداشت جهانی حضور داشته اند؛ طراحی شده است.
 
صادقی از مشارکت ۸۰ درصد مردم در طرح شهید سلیمانی خبرداد و گفت: طرح سردار شهید سلیمانی یک طرح محله محور است و تا پایان نابودی کرونا ادامه خواهد داشت.
 
وی عنوان کرد: سردار شهید سلیمانی در تمامی فعالیت‌ها و عرصه‌هایی که حضور داشت موفق و اثرگذار بوده است و ما به تاسی از این سردار بزرگ، در طرح سردار شهید سلیمانی تا ریشه کردن کرونا پای کار هستیم.
 
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به تلاش‌های موفق کشورمان در مقابله با کرونا، تصریح کرد: بر خلاف تمام پیش بینی ها هم اکنون میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در کشورمان زیر ۱۰۰ نفر می‌باشد و این موجب شگفتی برای کشور‌های جهان شده است که چگونه کشورمان علیرغم تحریم‌ها توانسته است اینگونه در مقابل کرونا موفق باشد.
 
صادقی افزود: ما در ادامه این مسیر با اصلاح نقاط ضعف طرح شهید سلیمانی سعی میکنیم در جهت موفق تر این طرح گام برداریم.
 
وی خوزستان را از جمله استان‌های پیشتاز در اجرای طرح سردار شهید سلیمانی دانست و بیان کرد: ۳ هزار نفر از بسیجیان در این طرح در استان مشارکت دارند و با همدلی که میان مسئولان و همکاری خوب مردم وجود دارد وضعیت کرونا در این استان در شرایط خوب و مناسبی از نظر کاهش تعداد مبتلایان قرار دارد.
اخبار مرتبط
نظرات شما