۵۳ هزار نفر در طرح شهید سلیمانی خدمات دریافت کردند

مسؤول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان گفت: بسیج جامعه پزشکی در طرح شهید سلیمانی به ۵۳ هزار نفر از بیماران ارائه خدمات کردند.

مشهود تقی‌لو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی برای خدمت در راستای بهداشت و درمان سازماندهی شد، اظهار کرد: این قشر در راستای آموزش و ساماندهی نیرو‌های ایثارگر و فداکار فعالیت می‌کند.

مسؤول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی استان نیز از همان روز‌های نخستین شیوع ویروس کرونا تاکنون در عرصه حضور داشته است، اضافه کرد: در این زمینه بسیج جامعه پزشکی در موج‌های شیوع کرونا نیز توانسته با ارائه خدمات کمک موثری به دانشگاه علوم پزشکی باشد.

وی با اشاره به اینکه طرح شهید رهنمون نیز همچنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است، اضافه کرد: در ماه‌های گذشته ۲۵ اکیپ در طرح فعال بوده و در مناطق محروم و حاشیه شهر خدمات ارائه می‌داد، اما با کاهش تعداد بیماران تعداد این اکیپ‌ها نیز به ۱۲ مورد کاهش یافته است.

تقی‌لو ادامه داد: اکیپ‌های مجری طرح شهید رهنمون متشکل از پزشک، پرستار، ماما، بهورز، کارشناس بهداشت روان است.

مسؤول بسیج جامعه پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی در طرح شهید سلیمانی به ۵۳ هزار نفر از بیماران ارائه خدمات کرده است، ادامه داد: فعالیت‌های این قشر تا ریشه‌کن شدن کامل ویروس کرونا ادامه دارد.

اخبار مرتبط
نظرات شما