خدمت بدون منت پزشکان در دور‌افتاده‌ترین روستای ‌دزفول

گروه استان‌ها ـ به هر طرف سر بگردانی جز ایمان به خدا و عشق به خدمت مردم چیزی نمی‌بینی؛ اینجا پزشکان به عشق مردم‌شان گرده هم آمده‌اند و بدون هیچ تشریفاتی فقط به کسب رضایت مردم و خدمت‌رسانی فکر می‌کنند.

در تداوم خدمت‌رسانی و خدمات‌درمانی کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در شهرستان دزفول، این بار برای زودن درد و رنج از چهره مردم پزشکان جهادگردزفولی قدم به یکی دیگر از دور افتاده‌ترین، محروم‌ترین و صعب‌العبورترین روستای دزفول ‌از توابع بخش شهیون دزفول گذاشته تا با ارائه خدمات‌درمانی قسمتی از رنج ‌را از چهره آنان بزدایند.

همزمان به چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ایام الله دهه ی فجر در اقدام خیرخواهانه کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در دزفول اقدام به توزیع 500کیلو میوه و بیش از 210 کیلوگرم گوشت گرم گوسفندی با کمک خیران در هفته جاری بین نیازمندان توزیع کرد همچنین حضور خدمت بی‌منت خادمیارن امام رضا(ع) دکترصلواتی زاده، دکتربهاری پور و خانم نصرالهی کارشناسی مامایی جهت ارائه خدمات درمانی در این روستا حضور داشتند.

شایان به ذکر است، کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در دزفول ابتدا نیازمندی‌های روستاهای محروم را شناسایی می‌کند و سپس بر اساس نیاز هر منطقه و روستا نیروهای متخصص  خود در هر زمینه‌ای برای ارائه خدمات اعزام می‌کند.

در ادامه تصاویری از این اقدام خیرخواهانه و خداپسند را مشاهده می‌کنید.

 

اخبار مرتبط
نظرات شما