اعزام دو تیم پزشکی و دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی به روستای صاحب الزمان

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: دو تیم پزشکی و دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به روستای صاحب‌الزمان خرم آباد اعزام شد.

سرهنگ دوم عبدالوحید ملک آرا، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگاربسیج از لرستان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، با همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان استان و موسسه تامین درمان بسیجیان، دو تیم پزشکی و دندانپزشکی طرح شهید رهنمون بنام شهید والامقام سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در برنامه مهمانی لاله‌ها در روستای صاحب‌الزمان خرم آباد احضور یافتند.‎

وی افزود: این تیم پزشکی که شامل؛ پزشک عمومی، داندانپزشک، ماما، دوپرستار، کار‌شناس مبارزه با بیماری‌ها ، روانشناس، دارویار تیم را به مدت1 روز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه شهید پرور استان لرستان همراهی کردند .

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام گفت: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت، ارائه دارو و خدمات دندانپزشکی بصورت رایگان به اهالی منطقه است.


ملک آرا، با اشاره به خدمات پزشکی در این اعزام تصریح کرد: بیش از 635 نفر خدمات بهداشتی، درمانی و دندانپزشکی بصورت مستقیم به جمعیت تابع منطقه ارائه شد.

اخبار مرتبط
نظرات شما