ویزیت رایگان ۴۵۰ نفر از محرومان در شرق شیراز

فرمانده ناحیه سپاه احمدبن موسی (ع) شیراز گفت: به بیش از ۴۵۰ نفر از محرومین در شرق شیراز خدمات پزشکی رایگان اعم از ویزیت و دارو ارائه شد.

به گزارش سینانیوز، مرتضی خسروانی، فرمانده سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز در حاشیه اجرای طرح خدمات‌رسانی پزشکی رایگان به‌ محرومین با اشاره به اجرای مرحله اول طرح پزشکی که به ۹۰۰ نفر از محرومین خدمات رایگان ارائه شد افزود: در مرحله دوم این طرح به نام درمانگاه تخصصی سیار «از تبار زینب(س)» که با همکاری بیمارستان شهید شوشتری و به همت مهدی جمالزاده، معاون بهداری ناحیه و فاطمه شبانی مسئول گروه جهادی از تبار زینب(س) در بلوار اتحاد اجرایی شد، به بیش از ۴۵۰ نفر از محرومین در شرق شیراز خدمات پزشکی ارائه داده شد.

وی افزود: یکی از راه‌های برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور و جلوگیری از بزهکاری جوانان، ایجاد شغل و درآمد سالم برای بیکاران جامعه به خصوص جوانان است.

خسروانی با بیان اینکه بنا داریم از ظرفیت خیرین هم در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان استفاه کنیم، افزود: تا کنون چندین کارگاه تولیدی در بلوار اتحاد راه¬اندازی کرده¬ایم که عمده نیروهای این کارگاه¬ها را خانواده¬های نیازمند تشکیل داده اند که در حال حاضر مشغول به کار هستند.

وی در ادامه یادآور شد: مرحله اول این طرح پزشکی در منطقه گودگل¬کنان شهرک سعدی اجرا و به۹۰۰ نفر از محرومین این منطقه خدمات پزشکی و دارویی رایگان ارائه شده است.

فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز گفت: در ادامه طرح خدمات‌رسانی به مردم کم برخوردار در شرق شیراز اقدام به راه¬اندازی مرحله دوم طرح درمانگاه تخصصی رایگان در بلوار اتحاد کرده‌ایم که با ۶ پزشک متخصص در حوزه اطفال،زنان، داخلی، مامایی، روانشناسی، پزشکی عمومی و طب اسلامی به این تعداد نفر خدمات پزشکی اعم از ویزیت و داروی رایگان رائه شد.

اخبار مرتبط
نظرات شما