تشریح آخرین اقدامات پزشکان بسیجی در راستای مبارزه با کرونا

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان آخرین اقدامات این سازمان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حضور در رزمایش کمک مومنانه را تشریح کرد.

مجتبی کرباسی  درباره آخرین اقدامات بسیج جامعه پزشکی در مقابله و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی در راستای رسالت خود برای حفظ و ارتقاء سلامت در جامعه و کمک به مجموعه رسمی بهداشت و درمان در کشور در این مورد خاص، اعلام آمادگی کرده است تا اعضای بسیج جامعه پزشکی به یاری کادر پزشکی و درمانی مجموعه وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بشتابند.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا بسیج جامعه پزشکی با اقداماتی همچون تأمین پزشک برای شیفت‌های مرکز مشاوره تلفنی (3113)، تأمین پزشک برای شیفت‌های مراکز درمانی و توزیع ماسک، دستکش، الکل و البسه مخصوص بیمارستانی به مبارزه با ویروس منحوس کرونا شتافت.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان ادامه داد: برپایی میزهای خدمت بهداشتی درمانی در مراکز مختلف استان اصفهان از جمله ایستگاه‌های مترو و اتوبوس از دیگر اقدامات بسیج جامعه پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا بوده است تا مشاوره و راهنمایی‌هایی به شهروندان ارائه شود.

وی بیان کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری رزمایش کمک مومنانه برای دستگیری از مستمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا، بسیجیان جامعه پزشکی در یک اقدام جهادی و در لبیک به ندای رهبرشان کمک‌های قابل توجهی را جمع‌آوری کرده تا در این رزمایش حضوری پرشور داشته باشند.

کرباسی خاطرنشان کرد: تهیه کلیپ‌ها و محتواهای آموزشی در قالب مصاحبه‌های کوتاه جهت انتشار در فضای مجازی از دیگر اقدامات بسیج جامعه پزشکی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است و در آینده نیز با توجه به شرایطی که اعلام می‌شود محورهای تعیین شده را دنبال می‌کنیم.

اخبار مرتبط
نظرات شما