printlogo


بسیجیان استان بوشهر در مقابله با کرونا مشارکت می‌کنند
 بسیجیان استان بوشهر در مقابله با کرونا مشارکت می‌کنند
کد خبر: 4104
مانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از فعالیت پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی مقاومت بسیج استان بوشهر در مقابله با کرونا خبر داد و گفت: بسیجیان در پیشگیری، درمان، ضدعفونی، رسیدگی به نیازمندان و بیماران کرونایی خدمات رسانی می‌کنند.

سردار علی رزمجو  با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت‌رسانی به بیماران و پیشگیری از ابتلا به کرونا اظهار داشت: در لبیک به فرمان فرمانده معظم کل قوا و ابلاغ فرمانده کل سپاه مبنی بر خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی، همه پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان در سراسر استان بوشهر به مقابله با بیماری کرونا شتافتند.

وی، با اشاره به سازماندهی نیروهای بسیجی در عرصه رسیدگی به بیماران کرونایی افزود: در این راستا درمان بیماران کرونایی در منازل، پیشگیری از انتشار ویروس، عملیات ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد، تولید ماسک و توزیع رایگان مورد توجه قرار گرفته است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از توزیع بسته‌‌های معیشتی و غذایی خبر داد و بیان کرد: بر اساس بانک اطلاعاتی، بسته‌های معیشتی و  سبدهای غذایی میان نیازمندان در نقاط مختلف استان بوشهر توسط بسیجیان توزیع می‌شود.

سردار رزمجو به اعزام تیم‌های درمانی توسط بسیج جامعه پزشکی خبر داد و بیان کرد: تیم‌های پزشکی در همه شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر در قالب بسیج جامعه پزشکی سازماندهی شده‌اند که به صورت رایگان به بیماران کرونایی در قرنطینه منازل خدمات رسانی می‌کنند.

وی، با بیان اینکه تیم‌های بسیج جامعه پزشکی ادامه درمان بیماران کرونایی را در منازل دنبال می‌کنند خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی‌هایی که انجام شده در کمک به ناجا، تیم‌های بسیجی در کنترل رفت و آمد خودروها در اجرای اعمال محدودیت ترددها در محورهای مواصلاتی خدمات رسانی می‌کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه بسیجیان در پیشگیری و کاهش بیماری کرونا خدمات گوناگونی انجام می‌دهند خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری و مشارکت بسیار خوب مردم همیشه در صحنه استان بوشهر و ستاد مقابله با کرونا به‌زودی شاهد کاهش مبتلایان به این ویروس باشیم.

سردار رزمجو با اشاره به فعالیت همه پایگاه‌های بسیج در عرصه مقابله با کرونا گفت: در این راستا یکی از کارهای اصلی پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی مقاومت بسیج استان بوشهر مقابله با کرونا در عرصه‌های پیشگیری، درمان، ضدعفونی و رسیدگی به نیازمندان و بیماران کرونایی است.

لینک مطلب: http://sinanews.ir/News/item/4104