printlogo


گردان بسیجیان ویژه مبارزه با ویروس کرونا تشکیل شد
 گردان بسیجیان ویژه مبارزه با ویروس کرونا تشکیل شد
کد خبر: 603
فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به برپایی تور ایست و بازرسی بهداشتی در این شهرستان گفت: گردان بسیجیان ویژه مبارزه با ویروس کرونا تشکیل شد.

سرهنگ مرتضی عمومهدی ضمن اشاره توزیع بسته‌های بهداشتی در کاشان اظهار داشت: این بسته‌ بهداشتی شامل مایع ضدعفونی کننده، ژل و ماسک بوده که توسط هیئت خدمت محور یاوران مهدی(عج) و قرارگاه جهادی منجی موعود توزیع می‌شود و دوشادوش جهادگران در عرصه بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمام تلاش خود را به کار گرفتند.

وی با بیان اینکه تعداد بسته‌های بهداشتی تهیه به سه هزار بسته می‌رسد، افزود: مبارزه با ویروس کرونا یک امر تخصصی است و بر همین اساس باید گوش به فرمان متخصصان در این زمینه باشیم و رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع تاکید ویژه‌ای دارند و بر همین اساس تصمیمات اتخاذ شده با انجام امور کارشناسی اتخاذ شده است.

فرمانده سپاه کاشان از راه‌اندازی گردان بسیجیان ویژه مبارزه با ویروس کرونا خبر داد و ابراز داشت: این گردان شامل سه گروهان است به نحوی که گروهان نخست وظیفه روشنگری و آموزش را بر عهده دارند تا مردم را با ابعاد مختلف ویروس کرونا آشنا کنند و بر همین اساس بسیج جامعه پزشکان در راستای تامین کادر پزشکی در کنار عوامل درمانی در بیمارستان شهید بهشتی حضور دارند.

وی با بیان اینکه بسیجیان شهرستان کاشان تمام تلاش خود را بر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به کار گرفتند، گفت: مجموعه بسیج اعلام آمادگی کرده است با تمام قوا و با نیروهای مردمی و متخصص در این مسیر قدم بر می‌دارد و بر همین اساس تور ایست و بازرسی بهداشتی توسط عوامل بسیج و با حضور یک کارشناس در مبادی ورودی شهرستان کاشان برپا شده است.

لینک مطلب: http://sinanews.ir/News/item/603