printlogo


بازدید نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از استراحتگاه های بیمارستانی کرونا در ایران
 بازدید نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از استراحتگاه های بیمارستانی کرونا در ایران
کد خبر: 615
نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از نحوه درمان قطعی و نهایی بیماران مبتلا به کروناویروس جدید، کیفیت خدمت رسانی و چگونگی کنترل این ویروس در استراحتگاه های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند.

نمایندگان سازمان جهانی بهداشت صبح دیروز به همراه تیمی از کارشناسان خود در ایران، از یکی از استراحتگاه های سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند تا اطمینان حاصل کنند روند ارائه خدمات و کنترل ویروس کرونا در بالاترین سطح در حال اجراست.

بنابر اعلام روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی کشور، نماینده سازمان جهانی بهداشت در هنگام بازدید از استراحتگاه بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان این که ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم این ویروس کنترل می شود، گفت: مهمترین ستون‌ مهار و کنترل بیماری های واگیردار به خصوص ویروس کرونا همکاری قوی میان سازمان های متولی و مردم است که خوشبختانه چنین چیزی در ایران به وضوح قابل مشاهده است.

نمایندگان WHO ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی برای کنترل و مهار ویروس کرونا، اذعان کردند: ایران در زمینه مهار انواع بیماری‌ها به ویژه بیماری‌های واگیر از قدرت و توانمندی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و این توانایی را به خوبی در زمان وقوع بحران‌ها و بلایای مختلف نشان داده است.

گفتنی است در جریان این بازدید دکتر ابراهیم متولیان - رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، سردار محمدرضا یزدی - فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران و دکتر علیرضا زالی - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران نیز حضور داشتند.

 

لینک مطلب: http://sinanews.ir/News/item/615