printlogo


کنترل مسیرهای ورودی خوزستان توسط بسیج و جامعه پزشکی
کنترل مسیرهای ورودی خوزستان توسط بسیج و جامعه پزشکی
کد خبر: 618
سردار شاهوارپور گفت: در ورودی‌های استان خوزستان تدبیر شده که بسیج به کمک نیروی انتظامی و بسیج جامعه پزشکی اقداماتی را برای کنترل مسیرهای ورودی انجام دهند.

«سردار حسن شاهوارپور» (جمعه ۲۳ اسفند) در حاشیه بازدید از پلیس راه اندیمشک با اشاره به اقدامات سپاه و بسیج خوزستان در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: سپاه و بسیج مانند دستگاه‌های دیگر برای کمک به مردم اقدامات تاثیرگذاری را انجام می‌دهند که ضدعفونی و گندزدایی از مهم‌ترین اقدامات هستند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان افزود: خوشبختانه تمامی برادران و خواهران بسیجی پای کار آمده‌اند و مشغول به فعالیت هستند و در محل‌هایی از جمله بازار، بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی که مردم تردد بیشتری دارند، عملیات ضدعفونی و گندزدایی را به‌صورت روزانه انجام می‌دهند.

وی اذعان داشت: در حجم وسیعی از کارها، گروه‌های جهادی و بسیج جامعه پزشکی به‌عنوان محور هستند که با تشکیل قرارگاه در مرکز استان و شهرستان‌ها اقدامات موثری را انجام می‌دهند.

سردار شاهوارپور تصریح کرد: در ورودی‌های استان خوزستان تدبیر شده که بسیج به کمک نیروی انتظامی و بسیج جامعه پزشکی اقداماتی را برای کنترل مسیرهای ورودی انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه استان خوزستان آلوده به ویروس کرونا است عنوان کرد: یکی از مشکلات مهم در ویروس کرونا انتشار و شیوع آن است که در همین راستا بسیج در حال کنترل و فعالیت است و امیدواریم بتوانیم استان را قرنطینه کنیم.

لینک مطلب: http://sinanews.ir/News/item/618