یادداشت
دیدار مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکان کشور با خانواده‌ی شهید مدافع سلامت

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکان کشور با همسر و فرزاندان شهید دکتر حمید عقیلی دیدار کرد.

بازدید فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) از مرکز تلفن غربالگری کرونا باقرشهر

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) و بسیج جامعه پزشکی از مرکز غربالگری " call center و نقاتگاه ها بازدید کردند.

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور به مناسبت روز قدس

سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با حمایت از کشور فلسطین، آزادی فلسطین و همراهی با جبهه مقاومت، در روز قدس امسال، گوش جان به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌سپارد و با صدایی بلند و رساتر از همیشه تأکید دارد که با وحدت جهان اسلام و گسترش تفکر مقاومت، قدس شریف آزاد و به صاحبان اصلی آن بازگردانده خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
آغاز نمونه‌گیری کرونا در منزل با همکاری بسیج

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: برای نخستین بار با همکاری بسیج نمونه‌گیری کووید ۱۹ از افراد مبتلا به کرونا در منزل آغاز شد.

بیش از 10 هزار نفر از مدافعان سلامت و چهر‌ه‌های برجسته و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با صدور پیامی مردم را به حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت کردند.
موعد تزریق دوز دوم واکسن کرونا در برخی گروه‌های دریافت کننده واکسن در کشور فرا رسیده است، اما تاخیر در واردات محموله‌های واکسن و بدعهدی برخی شرکت‌ها و کشورها در تحویل واکسن‌ها به کشورمان، باعث شده که این افراد نگران از بین رفتن اثربخشی دوز اول واکسن به دنبال تاخیر در تزریق دوم باشند...
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی آبادان از اعزام تیم پزشکی به روستای سید حسن حکیم آبادان در هفتمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر خبر داد.
گزارش ویژه 1
بسیجیان همچون دوران دفاع مقدس امروز در قامت مدافعان سلامت شجاعانه حضور دارند

مرادعلی فولادوند گفت: بسیجیان با بصیرت که سال‌ها در سنگر جنگ و جهاد حماسه‌‌ها آفریدند امروز نیز در قامت عنوان مدافعان سلامت نیز شجاعانه حضور دارند و نویدبخش چشم انداز روشن ایران اسلامی هستند.

اجرای طرح خدمت سلامت به میزبانی پزشکان و پرستاران مشهدی

طرح نذر خدمت سلامت با ارائه‌ی خدمات جهادی پزشکان و پرستاران در حاشیه شهر مشهد آغاز می شود.

ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی در مناطق محروم جاجرم

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: استقرار عدالت درمانی در مناطق کم برخوردار، از مهمترین اقدامات حوزه درمان تامین اجتماعی استان است.

استقرار سازمان مرکزی بسیج جامعه پزشکی استان در دانشگاه علوم پزشکی کرمان

سازمان مرکزی بسیج جامعه پزشکی استان با صلاح دید فرمانده سپاه ثارالله استان و موافقت رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در این دانشگاه (موقعیت سابق دانشگاه در چهار راه شفا) مستقر شد.

گزارش ویژه 2
اعزام تیم‌های درمانی بسیج جامعه پزشکی کردستان به مناطق محروم

در اولین روز از گرامیداشت هفته بسیج، اکیپ پزشکی واحد بهداری و بسیج جامعه پزشکی سپاه بانه به مناطق محروم روستایی اعزام شدند.

ماسک سه لایه پزشکی در خراسان شمالی تولید می‌شود

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی از تولید ماسک سه لایه پزشکی برای اولین بار در استان خبر داد.

خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به مردم دهستان زرانگوش

گروهی از پزشکان بسیج جامعه پزشکی استان با حضور در دهستان زرانگوش شهرستان بدره به مردم این منطقه که از امکانات درمانی محروم هستند خدمات رایگان ارایه کردند.

۵۵۰۰۰ نوبت رفع آلودگی در استان کرمانشاه توسط بسیج جامعه پزشکی + تصاویر

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۵۵ هزار و ۱۴۸ نوبت ضدعفونی و رفع آلودگی توسط تیم‌های بسیج جامعه پزشکی در سطح استان انجام شده است.

گفتگو
اعزام بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم ماهشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرماهشهر از اعزام تیم ۴۰ نفره بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم برای مبارزه با شیوع بیماری کرونا و تولید و توزیع ۷۰۰ هزار ماسک رایگان خبر داد.

طرح بیماریابی محله‌محور آغاز می‌شود

وزیر بهداشت گفت: طرحی با کمک بسیج جامعه پزشکی، هلال احمر و سازمان‌های مردم نهاد آماده شد و از تاریخ بیستم این حرکت محله محور و خانواده محور را آغاز خواهیم کرد.

خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی به محرومان

گروهی از پزشکان بسیج جامعه پزشکی استان با حضور در دهستان زرانگوش در شهرستان بدره به مردم این منطقه خدمات رایگان ارائه کردند.

۵ تیم پزشکی و بهداشتی به مناطق محروم خرم‌آباد اعزام می‌شود

سرهنگ ملک آرا گفت: 5 تیم پزشکی و بهداشتی به مناطق محروم خرم‌آباد برای ارائه خدمات درمانی و دارویی اعزام می‌شوند.